مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی آغاز دور تازه توزیع «سبد غذایی» در ماه رمضان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد، نخستین سبد غذایی سال ۹۷ در روزهای نخست ماه مبارک رمضان توزیع می‌شود.

آغاز دور تازه توزیع «سبد غذایی» در ماه رمضان

آغاز دور تازه توزیع «سبد غذایی» در ماه رمضان

عبارات مهم : دریافت

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد، نخستین سبد غذایی سال ۹۷ در روزهای نخست ماه مبارک رمضان توزیع می شود.

به گزارش ایسنا، علی ربیعی با بیان اینکه این سبد غذایی سیزدهمین سبد غذایی توزیع شده است از سال ۹۲ تاکنون بوده هست، گفت: در این دوره ۲۳۹ هزار نفر از دانش آموزان مدارس شبانه روزی مناطق محروم نیز مشمول دریافت این سبد غذایی شده است اند.

آغاز دور تازه توزیع «سبد غذایی» در ماه رمضان

وی با بیان اینکه توزیع سبد غذایی در جهت سیاست های حمایتی دولت از اقشار محروم هست، افزود: ارزش مادی این سبد غذایی جهت یک خانواده کامل پنج نفره ۱۳۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است است و مشمول بر اقلامی نظیر گوشت قرمز، مرغ، تخم مرغ، برنج، حبوبات، رب گوجه فرنگی، ماکارونی، روغن مایع، لبنیات و… است که مشمولان می توانند به تناسب اعتبار تخصیص یافته در کارت یارانه سرپرست خانوار نسبت به دریافت سبد غذایی خود از هر نام تجاری مورد نظر اقدام کنند.

به گفته وزیر تعاون، مشمولان این سبد غذایی مشمول بر خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی از جمله مستمری بگیران و غیرمستمری بگیران کمیته امداد امام خمینی(ره)، شرکت بهزیستی و سایر اقشار نیازمند شناسایی شده است از جمله دانش آموزان مدارس شبانه روزی مناطق محروم هستند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد، نخستین سبد غذایی سال ۹۷ در روزهای نخست ماه مبارک رمضان توزیع می‌شود.

ربیعی با بیان اینکه مشمولان دریافت این سبد غذایی می توانند با مراجعه به فروشگاه های طرف قرارداد از طریق سامانه در نظر گرفته شده است جهت این طرح که در اختیار مددکاران نهادهای حمایتی قرار دارد، از میزان سهمیه و صحت شماره کارت یارانه بگیری شارژ شده است خود اطمینان حاصل کنند.

وی در ادامه با اشاره به فروشگاه های طرف قرارداد این طرح نیز اظهار کرد: مشمولان می توانند سبد غذایی خود را از اتحادیه های فرهنگیان، رفاه، افق کوروش، تعاون روستایی، سپه، امکان، شهروند، تعاونی مصرف محلی و فروشگاه زنجیره ای هایپر دریافت کنند.

وزیر تعاون با اشاره به تعداد افراد مشمول این سبد غذایی اظهار کرد: نزدیک به ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار خانواده تحت پوشش نهادهای حمایتی، ۲۳۹ هزار دانش آموز مدارس شبانه روزی مناطق محروم و افراد شناسایی شده است ای که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند؛ در مجموع نزدیک به ۱۰ میلیون نفر می توانند این سبد غذایی را دریافت کنند.

آغاز دور تازه توزیع «سبد غذایی» در ماه رمضان

وی با اشاره به اینکه وزارت رفاه دنبال کننده دو نوع توزیع سبد غذایی بین اقشار محروم هست، توضیح داد: حمایت های غذایی نیز بین ۲۰۰۰ زن دارای سوء تغذیه، نوزادان دارای سوء تغذیه در ١٠٠٠ روز اول زندگیشان و توزیع یک وعده غذای گرم در مهدهای کودک مناطق روستایی و محروم به شکل مستمر انجام می شود.

واژه های کلیدی: دریافت | مناطق محروم | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs