مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار بین الملل آمریکا تحت ریاست‌جمهوری ترامپ کشوری خطرناک است / آیریش تایمز

روزنامه آیریش تایمز با اشاره به عملکرد دونالد ترامپ از وقت روی کار آمدنش نوشت: روسیه و کشور عزیزمان ایران همواره در تبلیغات خود گفته‌اند که آمریکا یک ترساندن جه

آمریکا تحت ریاست‌جمهوری ترامپ کشوری خطرناک است / آیریش تایمز

آیریش تایمز: آمریکا تحت ریاست جمهوری ترامپ کشوری خطرناک است

عبارات مهم : روسیه

روزنامه آیریش تایمز با اشاره به عملکرد دونالد ترامپ از وقت روی کار آمدنش نوشت: روسیه و کشور عزیزمان ایران همواره در تبلیغات خود گفته اند که آمریکا یک ترساندن جهت صلح جهانی هست، اکنون این نظریه واقعی به نظر می رسد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه آیریش تایمز، دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا به خاص در هفته های اخیر در سیاست بازی با آتش در خصوص مساله هسته ای کره شمالی زیاده روی کرده، تهدیداتی مبهم علیه ونزوئلا داشته و با نژادپرستان سفید برترپندار در آمریکا همراهی کرده هست. وی در حال نشان دادن یک رهبری کاملا متضاد با آن چیزی است که متحدان آمریکا از واشنگتن انتظار دارند.

آمریکا تحت ریاست‌جمهوری ترامپ کشوری خطرناک است / آیریش تایمز

آقای ترامپ به آسانی ترساندن کرده است که کره شمالی با خطر خشم و آتش آمریکا رو به رو هست. اگر حتی این ترساندن یک بلوف باشد اعتبار آمریکا را خدشه دار می کند و خطر شدت یافتن تنش ها با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی را زیاد کردن می دهد که ترساندن کرده است گوام را در نزدیکی خاک آمریکا با موشک نشانه قرار خواهد داد. دولت ترامپ حتی در یک حمله پیش دستانه به کره شمالی به این بهانه که پیونگ یانگ مسلح به هسته ای قابل بازدارندگی نیست، استقبال می کند.

اما اگر آمریکا توانست روی بازدارندگی جهت کنترل تهدیدات هسته ای از سوی روسیه در دوران استالین و چین در دوران مائو تاکید کند، اکنون نیز می تواند در دوران کیم جون اونگ با کره شمالی همین کار را بکند. تمامی روسای جمهور پیشین آمریکا حمله پیش دستانه به کشورهای مسلح هسته ای را به دلایل کاملا واضحی رد کرده اند.

روزنامه آیریش تایمز با اشاره به عملکرد دونالد ترامپ از وقت روی کار آمدنش نوشت: روسیه و کشور عزیزمان ایران همواره در تبلیغات خود گفته‌اند که آمریکا یک ترساندن جه

آیریش تایمز در ادامه با تاکید بر این که ترامپ ممکن است جهت منحرف کردن افکار از پرسشها داخلی، مناقشات برون مرزی را زیاد کردن دهد نوشت: این نظریه که آمریکا یک ترساندن علیه صلح جهانی است همواره بخش عمده تبلیغات کشور عزیزمان ایران و روسیه را جهت سالیان متمادی به خود تخصیص داده شده است داده هست. اکنون جهت آنهایی که به ائتلاف غربی باور دارند، سخت است اذعان کنند که این نظریه در حال حاضر تا حدودی واقعی به نظر می رسد. آمریکا تحت ریاست جمهوری دونالد ترامپ یک کشور خطرناک است.

واژه های کلیدی: روسیه | آمریکا | کره شمالی | آقای ترامپ | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs