مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار حوادث از او خواستم پولم را بعد بدهد،او به من سیلی زد و… ، قتل مرد بنگاهدار به وسیله جوان 25ساله

ساعت هفت و 30 دقیقه روز 29 فروردین، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به کلانتری 168 سیزده‌آبان اعلام شد که اهالی یک مجتمع مسکونی در خیابان رجایی از استشمام بوی

قتل مرد بنگاهدار به وسیله جوان 25ساله/ از او خواستم پولم را بعد بدهد،او به من سیلی زد و…

عبارات مهم : ایران

ساعت هفت و 30 دقیقه روز 29 فروردین، از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به کلانتری 168 سیزده آبان اعلام شد که اهالی یک مجتمع مسکونی در خیابان رجایی از استشمام بوی زشت از داخل واحد هشتم ساختمان در طبقه سوم اعلام شکایت و نارضایتی کرده اند.

به گزارش شرق ؛با حضور مأموران در محل و تأیید خبر اولیه، هماهنگی های مورد نیاز انجام و بعد از ورود به داخل واحد مسکونی مورد نظر، جسد متعلق به صاحبخانه 50 ساله در داخل اتاق خواب کشف و مشخص شد این فرد از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت ضربات جسم تیز قرار گرفته است.

در تحقیقات اولیه از اهالی ساختمان و همچنین اعضای خانواده مقتول معلوم شد این مرد در زمینه خریدوفروش املاک فعالیت داشته و در محل کشف جسد به صورت مجردی زندگی می کرد.

از او خواستم پولم را بعد بدهد،او به من سیلی زد و… ، قتل مرد بنگاهدار به وسیله جوان 25ساله

بنا بر بیانات اعضای خانواده و همسایگان او، با هیچ کسی نیز اختلاف مالی یا شخصی نداشت. در ادامه دست نوشته ای پیدا شد که محتویات آن حکایت از آن داشت که مقتول روز 22 فروردین جهت خود هم منزل گرفته هست، ولی اهالی ساختمان و همچنین اعضای خانواده مقتول از این عنوان اظهار بی اطلاعی کردند.

با شناسایی جوانی 25 ساله به نام «مهرداد» به عنوان هم منزل مقتول، دستگیری او در دستور کار کارآگاهان قرار داده شد و آخر با انجام کارها خاص پلیسی، او ساعت 17 روز چهارشنبه هفته گذشته در محدوده میدان رسالت، در حین اقدام به فرار از منزل یکی از دوستان پدری اش دستگیر و به اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته شد.

متهم بعد از دستگیری، به ارتکاب جنایت اعتراف و در اظهاراتش به کارآگاهان اعلام کرد: به دنبال کار و منزل بودم. بعد از مراجعه به بنگاه املاک مقتول، او از من شماره تماس گرفت و گفت خبرت می کنم. بعد از چند ساعت مقتول با من تماس گرفت و خواست به بنگاه املاک او مراجعه کنم. داخل بنگاه، مقتول به من گفت: «اگر دنبال کار می گردی بیا همین جا مشغول به کار شو و جهت سکونت نیز می توانی شب ها به منزل من بیایی. چون من تنها زندگی می کنم». بعد از توافق بر سر کار و محل اقامت، با مقتول توافق کردیم مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان به عنوان ودیعه و ماهانه نیز مبلغ صد هزار تومان به عنوان اجاره پرداخت کنم. حتی یک قرارداد دستی نیز تنظیم شد. بعد از تنظیم قرارداد همان شب به منزل مقتول رفتم و راجع به نحوه کار در بنگاه صحبت کردیم و شب همانجا خوابیدم. حدودا ساعت 06:30 صبح روز بعد ناگهان مقتول بالای سرم آمد و من را بیدار کرد. او بی هیچ دلیلی مرا مجبور کرد وسایلم را جمع کنم تا من را از منزل بیرون کند. حتی ترساندن کرد به پلیس زنگ می زند. من که تعجب کرده بودم، علت این واکنش‌ها را جویا شدم و خواهش کردم که او مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان مرا بعد بدهد تا من نیز منزل اش را ترک کنم، ولی مقتول گفت پولی از من دریافت نکرده هست؛ با یکدیگر مشاجره لفظی پیدا کردیم که ناگهان مقتول چند سیلی به صورتم زد و ترساندن کرد زمانی که بیدار شد نباید داخل منزل اش باشم و بعد از آن به داخل اتاق خواب رفت و مجددا خوابید. درحالی که مقتول در اتاق خواب دراز کشیده بود، به آشپزخانه رفتم و چاقویی برداشتم. قصد ترساندنش را داشتم تا پولم را بعد بگیرم، ولی مقتول با من درگیر شد و شروع به فحاشی کرد. ناگهان با چاقو چند ضربه به سمت مقتول پرتاب کردم و او روی زمین افتاد. به سرعت از منزل خارج شدم. چاقو را داخل هوا آب انداختم و از محل دور شدم. در این مدت به عنوان کارگر رستوان یا پیک موتوری کار می کردم و شب ها نیز جهت استراحت و خواب به منزل یکی از دوستان پدرم می رفتم.

ساعت هفت و 30 دقیقه روز 29 فروردین، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به کلانتری 168 سیزده‌آبان اعلام شد که اهالی یک مجتمع مسکونی در خیابان رجایی از استشمام بوی

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با تأیید این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه پنجم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری صادر شد و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفته است.

واژه های کلیدی: ایران | ساختمان | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs