مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار حوادث 134 سال حبس جهت شیطان خرابه‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران

شیطان خرابه‌ها به جرم آزار و اذیت چند پسر دانش‌آموز در خرابه‌های شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران و دزدی اموال آنها در مجموع به 134 سال حبس و 794 ضربه شلاق محکوم ش

134 سال حبس جهت شیطان خرابه های تهران

عبارات مهم : ایران

شیطان خرابه ها به جرم آزار و اذیت چند پسر دانش آموز در خرابه های شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران و دزدی اموال آنها در مجموع به 134 سال حبس و 794 ضربه شلاق محکوم شد.

به گزارش جام جم، 5 تیر 94، پسری 14 ساله با مراجعه به کلانتری جوادیه پایتخت کشور عزیزمان ایران به ماموران گفت: «ساعت 4 بعد از ظهر امروز که از ایستگاه مترو بیرون آمدم، ناگهان مردی نیرومند هیکل با گوش های شکسته به سمتم آمد. خیابان خیلی خلوت بود و او چاقویش را زیر گلویم گذاشت، با ترساندن مرا به خرابه ای کشاند و مورد آزار و اذیت قرار داد. سپس گوشی و چند هزار تومان پولم را دزدید و فرار کرد.»

14 روز بعد از ثبت این شکایت، زنی 29 ساله نیز با مراجعه به کلانتری از اتفاق مشابه پرده برداشت. او گفت: «در حال پیاده روی در خیابان جشنواره بودم که ناگهان مردی، شیشه نوشابه شکسته را زیر گلویم گذاشت و مرا به خرابه ای کشاند. قصد آزار و اذیتم را داشت، ولی فریاد زدم و اهالی و عابران فهمیدند. متهم فقط توانست کیفم را بدزدد.»

134 سال حبس جهت شیطان خرابه‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران

تلاش ها جهت شناسایی متهم ادامه داشت که چهار پسر نوجوان دیگر نیز با مراجعه به پلیس از وقوع اتفاق مشابه پرده برداشتند. از بین آنها، پسری 17 ساله مدعی آزار و اذیت بود و سه نفر دیگر قربانی دزدی خشن شده است بودند. آخر صورت نگاری از متهم جواب داد و او در عملیات ضربتی پلیس به دام افتاد.

پای میز محاکمه

شیطان خرابه‌ها به جرم آزار و اذیت چند پسر دانش‌آموز در خرابه‌های شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران و دزدی اموال آنها در مجموع به 134 سال حبس و 794 ضربه شلاق محکوم ش

متهم 26 ساله، به دو فقره تعرض اعتراف کرد و به زندان افتاد. مدتی بعد نیز در شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محسن زالی محاکمه شد. در ابتدای جلسه، شاکیان درخواست مجازات کردند و یکی از آنها گفت: «همراه دوستم کامران به پارک رفته بودیم و تا ساعت 9 شب آنجا ماندیم. همه جا خلوت شده است و متهم روی چمن ها نشسته بود. او مرا صدا زد و گفت تازه از زندان آزاد شده است و دنبال یکی از اهالی می گردد. به بهانه دیدن عکسش، مرا به سمت خود کشاند. به دو قدمی اش که رسیدم ناگهان چاقویش را درآورد و زیر گلویم گذاشت. از من خواست کامران را هم صدا بزنم. سپس گفت باید به منزل بروم و برایش پول بیاورم. هنگامی که برگشتم، کامران را مورد آزار و اذیت قرار داده بود.»

کامران با تائید این بیانات گفت: «وقتی وحید به منزل برگشت، متهم با ترساندن چاقو مرا آزار داد. سپس گوشی ام را دزدید و متواری شد.» در ادامه، متهم گفت: «من دو پسر 14 و 17 ساله را با ترساندن چاقو به جای خلوت کشاندم و مورد آزار و اذیت قرار دادم. از چهار شاکی دیگر هم با ترساندن چاقو و اسپری اشک آور دزدی کردم. در وقت ارتکاب جرایم، تحت تاثیر شیشه بودم و زیاد پول ها را هم صرف خرید مواد می کردم.»

مجازات سنگین

در آخر دادگاه قضات وارد شور شدند و متهم را به جرم سه فقره آدم ربایی در مجموع به 60 سال حبس، به جرم شش فقره دزدی مقرون به آزار در مجموع به 72 سال حبس و 594 ضربه شلاق، به جرم نگهداری اسپری غیرمجاز (سلاح غیرمجاز) به 5/2 سال حبس و به جرم آزار و اذیت دو پسر نوجوان به 200 ضربه شلاق محکوم کردند. این احکام با تائید در دیوان عالی کشور قطعی شد.

134 سال حبس جهت شیطان خرابه‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | شیطان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs