مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی وفای به عهد به معنای پخمگی سیاسی نیست/ بدون حضور نامزد موتلفه‌ انتخابات دوقطبی‌ می‌شد ، میرسلیم

نامزد حزب موتلفه اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه ما فقط خودمان و برنامه‌هایمان را معرفی خواهیم کرد تا مردم بدانند میرسلیم که بوده و

وفای به عهد به معنای پخمگی سیاسی نیست/ بدون حضور نامزد موتلفه‌ انتخابات دوقطبی‌ می‌شد ، میرسلیم

میرسلیم: وفای به عهد به معنای پخمگی سیاسی نیست/ بدون حضور نامزد موتلفه انتخابات دوقطبی می شد

عبارات مهم : سیاسی

نامزد حزب موتلفه اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ما فقط خودمان و برنامه هایمان را معرفی خواهیم کرد تا مردم بدانند میرسلیم که بوده و چه کارهایی کرده هست، گفت: کوچکترین حرکت و سخنی که حتی بوی مقابله و مسابقه با مردها قالیباف و حجت الاسلام رئیسی بدهد انجام نمی دهیم.

به گزارش ایلنا، سید مصطفی میرسلیم نامزد حزب موتلفه اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع تعدادی از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما امروز شاهد خلاف گویی و بی تقوایی سیاسی از سوی بعضی افراد هستیم، گفت: متاسفانه می بینیم که بعضی جهت تظاهر و تبلیغات انتخاباتی از امکانات و منابع دولتی استفاده می کنند؛ این امر خلاف سیاست های کلی نظام است.

وفای به عهد به معنای پخمگی سیاسی نیست/ بدون حضور نامزد موتلفه‌ انتخابات دوقطبی‌ می‌شد ، میرسلیم

اینکه می گویند هر زمانی به موتلفه اشاره کنیم، از مسابقه انصراف می دهند، سوء استفاده است

وی در ادامه به مشی موتلفه اسلامی در ارجح دانستن منافع ملی بر منافع حزبی، افزود: عده ای نباید از صدق و صفایی که ما در موتلفه اسلامی جهت حفظ مصالح نظام داشتیم، برداشت ناصحیح کنند و بگویند ما هر زمانی به موتلفه اسلامی اشاره کنیم، آنها از صحنه مسابقه ها انصراف می دهند؛ این سخنان سوء استفاده از صداقت و تعهد عمیق حزب موتلفه است.

نامزد حزب موتلفه اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه ما فقط خودمان و برنامه‌هایمان را معرفی خواهیم کرد تا مردم بدانند میرسلیم که بوده و

کاندیدای حزب موتلفه اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه وفای به عهد موتلفه اسلامی در مباحث سیاسی طی سال های گذشته به معنای پخمگی سیاسی نیست، تاکید کرد: ما برادرانه اعلام کردیم تابع نظرات بزرگان خود و روحانیت هستیم ولو اینکه مغایر سیاست و تصمیم موتلفه اسلامی باشد؛ البته سایرین هم باید اینگونه واکنش‌ها کنند.

اگر نامزد موتلفه نبود امکان داشت انتخابات به دوقطبی شدن بیانجامد

میرسلیم با اشاره به شروع مسابقه های انتخاباتی جهت تصدی ریاست جمهوری، اظهار کرد: ترکیب ۶ نفره کاندیداهای ریاست جمهوری به یک مسابقه جدی خواهد انجامید. اگر نامزد موتلفه نبود امکان داشت انتخابات به دوقطبی شدن بیانجامد.

وفای به عهد به معنای پخمگی سیاسی نیست/ بدون حضور نامزد موتلفه‌ انتخابات دوقطبی‌ می‌شد ، میرسلیم

وی با تاکید بر اینکه کسی انقلابی تر از حزب موتلفه اسلامی سراغ ندارد، خاطرنشان کرد: موتلفه اسلامی بیش از سایر تشکل ها به نقش روحانیت در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی اعتقاد دارد و بر این اعتقاد پایبند است.

کاندیدای حزب موتلفه اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اعتقاد کامل موتلفه اسلامی بر افکار و اهداف جبهه مردمی نیروهای انقلاب، گفت: ما کوچکترین حرکت و سخنی که حتی بوی مقابله و مسابقه با مردها قالیباف و حجت الاسلام رئیسی بدهد انجام نمی دهیم.

نامزد حزب موتلفه اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه ما فقط خودمان و برنامه‌هایمان را معرفی خواهیم کرد تا مردم بدانند میرسلیم که بوده و

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه ما فقط خودمان و برنامه هایمان را معرفی خواهیم کرد تا مردم بدانند میرسلیم که بوده و چه کارهایی کرده هست، تصریح کرد: ما در عین حال مخالف وضع موجود و ادامه کار دولت فعلی هستیم.

بنی صدر در آن مقطع نمی توانست من را رد کند

وفای به عهد به معنای پخمگی سیاسی نیست/ بدون حضور نامزد موتلفه‌ انتخابات دوقطبی‌ می‌شد ، میرسلیم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه در پاسخ به سوالات نمایندگان با اشاره به ماجرای معرفی وی از سوی بنی صدر بعنوان نخست وزیر تصریح کرد: بنی صدر در آن مقطع نمی توانست من را رد کند؛ البته قبل از انتخابات ریاست جمهوری مدام ایراد می گرفت ولی بعد از اینکه در انتخابات پیروز شد دیگر حرفی نمی زد لیکن من کارم را درست انجام می دادم و هیچ تقلبی در انتخاباتی که من برگزار می کردم صورت نمی گرفت.

وی افزود: بنی صدر با اینکه حزب جمهوری اسلامی را قبول نداشت ولی نمی توانست ایرادی از کار من در عنوان برگزاری انتخابات بگیرد.

مجلس پنجم از من خواست ممیزی کتاب را متمرکز کنم

کاندیدای حزب موتلفه اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری در ادامه به ممیزی متمرکز کتاب در دوران حضور وی در وزارت ارشاد، گفت: مجلس پنجم در آن مقطع از من خواست ممیزی کتاب را متمرکز کنم تا جلوی ابتذال و استهجانی که بعضی ناشران انجام می دادند گرفته شود. هنگامی که من این کار ار انجام دادم، بعضی گفتند میرسلیم جلاد کتاب است ولی واقعیت این بود که بعضی ناشران که به فرهنگ کشور خیانت می کردند منافعشان به خطر افتاده بود.

میرسلیم با بیان اینکه من در دوران وزارت ارشاد کارها موثر و مفیدی در حوزه فرهنگ انجام دادم، تصریح کرد: دانشکده قرآنی و نمایشگاه قرآن در آن دوران افتتاح شد و تا به امروز هم ادامه پیدا کرده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من در سال ۷۶ بازدیدی از فرآیند تولید خودروی ملی داشتم و هنگامی که پرسیدم قوه محرکه این ماشین چیست، گفتند پژو هست؛ در حالی که فقط نماد اسب پژو، ملی بود.

وی با تاکید بر اینکه من در آن وقت جهت طراحی و ساخت خودروی ملی طی ۵ سال اعلام آمادگی کردم، اظهار کرد: هنگامی که کار و امکانات را در اختیار من قرار دادند، از دانشجویان نخبه و متخصص استفاده کردم. من همواره به دانشجویانم می گفتم اگر در درس من نمره خوبی بگیرید، قبل از اینکه از دانشگاه فارغ التحصیل بشوید شما را در صنعت مشغول کار خواهم کرد.

اقداماتی که در صنعت ماشین انجام دادیم به موفقیت رسید

کاندیدای حزب موتلفه اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری افزود: من طی چهار دهه اخیر بین صنعت و دانشگاه ارتباطات زیادی بوجود آوردم و هسته علمی را در صنعت و هسته فنی را در دانشگاه برپا کردم؛ این همان توصیه بود که رهبر انقلاب بارها از دولت مطالبه کرده بودند.

میرسلیم تصریح کرد: من سال گذشته گزارش این کارها را به رهبر انقلاب ارائه کردم و به ایشان گفتم اگر کسانی نزد شما آمدند و گفتند اقتصاد مقاومتی قابل تحقق نیست گزارش بنده را به آنها نشان دهید. اقداماتی که ما در صنعت ماشین انجام دادیم به موفقیت رسید و عملیاتی شد و لج فرانسوی ها هم درآمد و جهت ما قداره هم کشیدند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز مردها با شرکت پژو قرار داد بستند درحالی که آنها ایرانی ها را فقط بعنوان کارگر قبول دارند درحالی که ما به مهندسین ایرانی شخصیت دادیم و به پژو ثابت کردیم که دیگر به موتورهای شما نیازی نداریم.

وی اظهار کرد: من ۲۰ سال کار کردم و نشان دادم سیاست کلی که امروز رهبر انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی می فرمایند قابل تحقق است.

کاندیدای حزب موتلفه اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: من به مردها دولتی نامه نوشتم و گفتم نگذارید چهار بنگاه اقتصادی که جهت خودکفایی کشور تشکیل شده است است از بین برود و در مذاکرات به اروپایی ها بگویید ما با وجود این بنگاهها به کالاهای شما نیازی نداریم و نمی خواهیم کشور عزیزمان ایران به بازار مصرف شما تبدیل شود، ولی متاسفانه دولتمردان ما به هیچ وجه به این مساله اهمیت ندادند.

دانشجویانی را که می درخواست کردند به خارج از کشور مهاجرت کنند در صنعت جذب کردم

میرسلیم با بیان اینکه من در حوزه کارآفرین کارها زیادی انجام دادم و دانشجویانی را که می درخواست کردند به خارج از کشور مهاجرت کنند در صنعت جذب کردم، گفت: ما حتی کاری کردیم که نخبگان خارجی دانش خودشان را به ما انتقال یافته کنند؛ امروز تمام کارهای ما خروجی داده است.

اگر موضع گیری سیاسی می کردم مردها اجازه پیگیری طرح های ملی را به بنده نمی دادند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: سیاستی که من بعنوان طراحی و ساخت داخل قوای محرکه پیشنهاد دادم در دولت خاتمی به تصویب رسید درحالی که اگر طی این ۲۰ سال موضع گیری سیاسی می کردم مردها اجازه پیگیری طرح های ملی را به بنده نمی دادند.

کاندیدای حزب موتلفه اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: من در عرصه ورزش نیز فعالیت های زیادی انجام دادم. ما در فدراسیون غریق نجات با آموزش و تربیت منجی های غریق کاری کردیم که طی ۱۰ سال گذشته ۷۰ هزار نفر در دریای خزر از خطر غرق شدگی نجات پیدا کردند.

میرسلیم ادامه داد: ما اصلا از بانوان، منجی غریق نداشتیم ولی در دوران مدیریت من حدود ۴۰ هزار منجی غریق تربیت شد. من امروز نشان افتخار جهانی حامی نجات غریق را دارم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: فکر می کنید من از بابت تمام این کارهایی که جهت شما شرح دادم نمی توانستم چندین میلیارد آن هم بصورت قانونی به جیب بزنم؟ بدن من می لرزد اگر بخواهم اینطور فکر کنم چراکه اصلا دنبال اینگونه پرسشها نبودم.

وی در آخر افزود: فکر کردید من نقد و موضع گیری سیاسی نمی دانم؟ اگر می خواستم کار سیاسی کنم، دولتمردان وقت همکاری با طرح های ملی که ما در جهت اثبات سیاست های کلی رهبرانقلاب انجام می دادیم، نمی کردند.

واژه های کلیدی: سیاسی | اسلامی | انتخابات | از اینکه در | ریاست جمهوری | انقلاب اسلامی | مجلس شورای اسلامی | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs