مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری در یک بار زندگی، دو بار زندگی کردم / پژمان جمشیدی

من جزو انسان‌هایی هستم که در یک بار زندگی، ۲ بار زندگی کرده‌ام. خیلی از موفقیت‌هایی هم که به‌ دست آورده‌ام، به لطف پرورگار بوده است. 

در یک بار زندگی، دو بار زندگی کردم / پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی: در یک بار زندگی، دو بار زندگی کردم

عبارات مهم : زندگی

من جزو انسان هایی هستم که در یک بار زندگی، ۲ بار زندگی کرده ام. خیلی از موفقیت هایی هم که به دست آورده ام، به لطف پرورگار بوده هست.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛«سال ۱۳۹۶ جهت پژمان جمشیدی یک سال کاملاً متفاوت بود. این فوتبالیست سابق تیم ملی و پرسپولیس که در سال های اخیر به بازیگری در سینما، تئاتر و تلویزیون روی آورده، تا جایی در حرفه فعلی خود پیشرفت کرد که در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر، نامزد عالی ترین بازیگر مکمل مرد جهت بازی در فیلم «سوءتفاهم» شد تا به این ترتیب او وارد دوره تازه ای از فعالیت های هنری خود شود. با این حال، جمشیدی را نمی توان از دنیای فوتبال هم جدا دانست و خود او هم بارها به علاقه اش به فوتبال اشاره کرده هست. بازی آخر پرسپولیس برابر الوصل امارات در سال ۹۶، بهانه ای شد تا به سراغ این بازیکن سابق سرخپوشان برویم و او راجع به اوضاع پرسپولیس و تیم ملی و همچنین فعالیت های هنری اش گفت و گوی خاص ای را با «ایران» در روزهای نهایی سال انجام داد.

پژمان، بازی پرسپولیس برابر الوصل را تماشا کردی؟

در یک بار زندگی، دو بار زندگی کردم / پژمان جمشیدی

من در وقت بازی، سر صحنه فیلمبرداری بودم و به صورت جسته و گریخته بازی را هم تماشا کردم ولی خوشحال شدم که پرسپولیس به پیروزی رسید و به نظرم حقش بود که برنده شود.

حالا فکر می کنی که پرسپولیسی ها در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا به موفقیت برسند؟

بازی ها که بسیار سخت است و تیم در حال حاضر در مرحله گروهی واقع شده است است ولی اگر حاشیه خاصی به وجود نیاید، پرسپولیس پتانسیل این را دارد که به موفقیت دست پیدا کند.

من جزو انسان‌هایی هستم که در یک بار زندگی، ۲ بار زندگی کرده‌ام. خیلی از موفقیت‌هایی هم که به‌ دست آورده‌ام، به لطف پرورگار بوده است. 

پرسپولیس در سال ۹۶ قهرمان لیگ شانزدهم شد و سوپرجام را هم فتح کرد و حالا هم در آستانه قهرمانی لیگ هفدهم هست. در کل شرایط این تیم را جهت سال تازه چطور ارزیابی می کنی؟

پرسپولیس دو سالی است که مقتدر بازی می کند و همین روند پایدار باعث شده است تا به موفقیت های خوبی دست پیدا کند. امیدوارم در فصل آینده هم این شرایط ادامه داشته باشد. هر چند که تیم در فصل نقل و انتقالات محروم است ولی امیدوارم مشورت هایی صورت بگیرد تا این محرومیت برداشته شود و رضایت هواداران جلب شود.

اما در سال ۹۷، تیم ملی هم باید در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شرکت کند. شرایط تیم ملی را چطور می بینی؟

من بارها در مصاحبه هایم به این عنوان اشاره کرده ام که تیم ملی در سال های اخیر عالی ترین بازی های خود را انجام داده است و در بازی های سخت هم نشان داده که می تواند دست به کارهای بزرگ بزند. مثل جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل که آن نمایش خیره کننده را برابر آرژانتین داشتیم. الان هم ما برابر تیم هایی مانند اسپانیا و پرتغال که جزو تیم های بزرگ دنیا هستند، چیزی جهت از دست دادن نداریم و اگر تیم ملی ببازد هم، اتفاق عجیبی رخ نداده هست. مهم مردم هستند که از تیم ملی رضایت دارند و امیدوارم که باز هم بتوانیم بازی های خوبی را در روسیه به نمایش بگذاریم.

در یک بار زندگی، دو بار زندگی کردم / پژمان جمشیدی

از بحث فوتبال که خارج شویم، اتفاق مهم و خوبی که جهت تو در سال ۹۶ افتاد، کاندیدا شدن تو در جشنواره فیلم فجر جهت عالی ترین بازیگر نقش مکمل بود و اگر چه جایزه را نگرفتی ولی تحسین خیلی از اهالی سینما و مردم را برانگیختی.

در هر صورت هر تشویقی، یک لذتی را هم به همراه دارد. من هر لحظه تلاش کرده ام در مسیری که قرار گرفته ام، از گذشته تاکنون لذت ببرم ولی این را هم می دانم که راه بسیار طولانی را جهت رسیدن به موفقیت در پیش دارم. از این به بعد مسئولیتم سنگین تر شده است و باید جدی تر به مقوله بازیگری نگاه کنم. این که چه گزینش هایی داشته باشم تا در سال های بعد به موفقیت برسم و این عنوان من را حساس تر کرده است.

من جزو انسان‌هایی هستم که در یک بار زندگی، ۲ بار زندگی کرده‌ام. خیلی از موفقیت‌هایی هم که به‌ دست آورده‌ام، به لطف پرورگار بوده است. 

فکر می کنی بتوانی بزودی گروه تحریریه سایت بلورین را تصاحب کنی؟

نمی دانم. چون آدمیزاد از فردای خودش خبر ندارد ولی تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که جهت رسیدن به موفقیت تلاش کنم.

تو از یک بازیکن راحت فوتبال، به پرسپولیس و تیم ملی رسیدی و حالا در بازیگری هم تا مرحله کاندیدا شدن جهت کسب گروه تحریریه سایت پیشرفت داشته ای. راجع به دوران پر سختى ها و آسانى ها این سال های زندگی ات چه تعریفی داری؟

در یک بار زندگی، دو بار زندگی کردم / پژمان جمشیدی

من جزو انسان هایی هستم که در یک بار زندگی، ۲ بار زندگی کرده ام. خیلی از موفقیت هایی هم که به دست آورده ام، به لطف پرورگار بوده هست. پیامی هم که می توانم به علاقه مندان به ورزش و سینما بدهم، این است که اصلاً توانایی های خودشان را دست کم نگیرند و جهت رسیدن به آن تلاش کنند.

الان سر چه کاری هستی؟

ما سریال «دیوار به دیوار» را داریم که در ایام عید پخش می شود. فیلم سینمایی «لونه زنبور» هم که در آن بازی کردم و الان اکران شده است است و قرار است بازی در کار تازه آقای کمال تبریزی به نام «ول شدگان» هم حضور داشته باشم. ضمن این که نمایش «آن سوی آینه» به کارگردانی رضا سرابی را هم دوباره روی صحنه می بریم.

پس سال ۹۷ هم سال پرباری در پیش داری؟

ان شاء الله. امیدوارم سال تازه جهت مردم سال خوب و پر برکتی باشد و اتفاق های خوبی جهت همه ایرانیان بیفتد.

واژه های کلیدی: زندگی | فوتبال | موفقیت | بازیگری | پرسپولیس | پرسپولیس | فوتبالیست | پژمان جمشیدی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs