مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مگر نمی‌گفتید باخت به استقلال را جبران می‌کنیم؟/ حالا وقت جبران است ، برانکو

سرمربی پرسپولیس خطاب به بازیکنانش گفت: همه ما می‌دانیم تیم پرسپولیس نسبت به لیگ‌های قبلی با چه مشکلاتی مواجه خواهد شد، ولی باید بتوانیم خودمان را ثابت کنیم. این

مگر نمی‌گفتید باخت به استقلال را جبران می‌کنیم؟/ حالا وقت جبران است ، برانکو

برانکو: مگر نمی گفتید باخت به استقلال را جبران می کنیم؟/ حالا وقت جبران است

عبارات مهم : برانکو

سرمربی پرسپولیس خطاب به بازیکنانش گفت: همه ما می دانیم تیم پرسپولیس نسبت به لیگ های قبلی با چه مشکلاتی مواجه خواهد شد، ولی باید بتوانیم خودمان را ثابت کنیم. این ما هستیم که می توانیم هواداران را شاد، غمگین، امیدوار یا ناامید کنیم.

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس با وجود تمام محرومیت ها و مشکلاتی که داشت، توانست اکثر بازیکنان خود را در لیستش حفظ کند و فقط صادق محرمی، فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان از تیم جدا شدند. با این حال بیم آن می رود که وحید امیری و علیرضا بیرانوند نیز به یکی از پیشنهادات خارجی خود جواب مثبت داده و از پرسپولیس بروند، ولی تا این لحظه، آن ها بازیکن پرسپولیس هستند.

مگر نمی‌گفتید باخت به استقلال را جبران می‌کنیم؟/ حالا وقت جبران است ، برانکو

هرچند برانکو اعتقاد دارد هر مشکلی هم در میان باشد، باید تیمش را جهت قهرمانی بسازد. او قبل از شروع سفر کرواسی این عنوان را در جمع خبرنگاران تشریح کرده بود که پرسپولیس در فصل آینده کاری را انجام می دهد که هواداران بخواهند و هواداران نیز فقط دنبال قهرمانی هستند بعد با همین منطق، سرخپوشان می خواهند تیم قدرتمندی داشته باشند.

اردوی پرسپولیس در کشور کرواسی کم سر و صدا، ولی با تلاش فراوان بازیکنان و کادر فنی در حال پیگیری هست. از داخل این اردو، خبر جالبی به دست مان رسید. دو شب قبل، در وقت صرف شام، برانکو ایوانکوویچ، بازیکنانش را دور یک میز بزرگ جمع کرد تا جهت ارزش صحبت کند. او در ابتدا، از اینکه پرسپولیسی ها با تمام وجودشان تمرین می کنند، از آن ها قدردانی کرد و سپس حرف هایی به زبان آورد که احساسی به نظر می رسید. برانکو گفت: «سالی که پیش روی ماست، توان مهم و واقعی مان را نشان می دهد. همه ما می دانیم تیم پرسپولیس نسبت به لیگ های قبلی با چه مشکلاتی مواجه خواهد شد، ولی باید بتوانیم خودمان را ثابت کنیم. این ما هستیم که می توانیم هواداران را شاد، غمگین، امیدوار یا ناامید کنیم.»

سرمربی پرسپولیس خطاب به بازیکنانش گفت: همه ما می‌دانیم تیم پرسپولیس نسبت به لیگ‌های قبلی با چه مشکلاتی مواجه خواهد شد، ولی باید بتوانیم خودمان را ثابت کنیم. این

برانکو که متوجه شد با این شروع خوب، تمام توجه و حواس بازیکنان را جلب کرده، بحث را به یک عنوان مهم تر کشاند و ادامه داد: «شما به من گفتید از باخت برابر استقلال در بازی برگشت فصل قبل ناراحت هستید؛ حالا وقت بهتری به دست آمده تا خودتان را ثابت کنید. من می خواهم شما با روحیه ای فوق العاده به مصاف استقلال بروید و در همین سوپرلیگ خودتان را ثابت کنید. اگر این شهرآورد را ببرید و قهرمان شوید، هواداران نیز، شکست فصل قبل را فراموش خواهند کرد. شما تعیین کننده هستید و تفاوت ها را به وجود می آورید؛ اینکه فصل آینده قرار است ما مدعی قهرمانی باشیم یا باید قید قهرمانی را بزنیم. شما در بازی برابر استقلال در سوپرجام، این خبر را به فوتبال کشور عزیزمان ایران می دهید.»

بعد از این حرف ها، بازیکنان پرسپولیس که حسابی احساساتی شده است بودند، جهت برانکو دست زدند و او را تشویق کردند. برانکو سپس روی صندلی خود نشست و از بازیکنان خواست شام ارزش را صرف کنند، ولی پرسپولیسی ها در حال و هوای دیگری بودند. به این فکر می کردند که چه اتفاق مهمی رخ می دهد اگر بتوانند استقلال را قبل از شروع فصل شکست دهند. آن ها تیم قدرتمندی دارند حتی بدون فرشاد، صادق و البته مسلمان.

واژه های کلیدی: برانکو | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | محسن مسلمان | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs