مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امیدوارم جام جهانی روسیه جهت برزیل فوق العاده باشد / نیمار

ستاره تیم ملی برزیل ابراز امیدواری کرد کشورش جام جهانی خوبی در روسیه داشته باشد.

امیدوارم جام جهانی روسیه جهت برزیل فوق العاده باشد / نیمار

نیمار: امیدوارم جام جهانی روسیه جهت برزیل فوق العاده باشد

عبارات مهم : برزیل

ستاره تیم ملی برزیل ابراز امیدواری کرد کشورش جام جهانی خوبی در روسیه داشته باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از گلوبو، برزیل بعد از جام جهانی کابوس وار در دوره قبل و شکست ۷ بر یک برابر آلمان، بیش از پیش منتظر شروع جام جهانی و جبران اتفاقات چهار سال پیش هست. آنها اکنون روی درخشش نیمار در روسیه حساب باز کرده اند.

امیدوارم جام جهانی روسیه جهت برزیل فوق العاده باشد / نیمار

نیمار که به علت مصدومیت نمی تواند پاری سن ژرمن را همراهی کند و مدتی است که منزل نشین شده است است راجع به جام جهانی گفت: من مدتها جهت این جام جهانی انتظار کشیدم و امیدوارم بتوانم در عالی ترین فرم خودم باشم تا بتوانم تیمم را همراهی کنم. شاید بتوانم بگویم چهار سال جهت شروع جام جهانی صبر کردم و انگیزه های بالایی جهت درخشش در این جام دارم. خیلی خوشحال هستم که عضوی از تیمی هستم که الان از نیرومند ترین تیم های جام است و بازیکنان باکیفیت زیادی در ترکیب خود دارد. ما جهت قهرمانی به روسیه خواهیم رفت و تلاش زیادی می کنیم تا به این مهم نیز دست یابیم.

او که به علت مصدومیت در بازی معروف برابر آلمان در دوره قبل به میدان نرفت در ادامه صحبت های خود در پاسخ به این پرسش که منتظر درخشش چه بازیکنانی در این دوره جام جهانی است گفت: کوتینیو و گابریل ژسوس دو بازیکن تیم ما هستند که شرایط خوبی دارند. بازیکنان دیگر خوبی نیز هستند. محمد صلاح در مصر ، لوئیس سوارس از اروگوئه و کوین دی بروین و ادن هازارد از بلژیک دیگر بازیکنان مدنظر من هستند. امیدوارم البته این بازیکنان هنگامی که برابر برزیل قرار گرفتند خوب ظاهر نشوند. در کل من خیلی امید دارم که این دوره جام جهانی فوق العاده ای جهت ما باشد.

ستاره تیم ملی برزیل ابراز امیدواری کرد کشورش جام جهانی خوبی در روسیه داشته باشد.

برزیل در جام جهانی روسیه با تیم های سوئیس، کاستاریکا و صربستان همگروه شده است است و باید در نخستین دیدار برابر سوئیس به میدان برود.

واژه های کلیدی: برزیل | روسیه | بازیکنان | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs