مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار گوناگون مرد هندی ۱۴۵ مدرک تحصیلی دارد

فکر می‌کنید اخذ یک مدرک تحصیلی کار مشکل است؟ ۱۴۵ مدرک چطور؟ پروفسور پارتهیبان که در چنای در هند تدریس می‌کند ۱۴۵ مدرک تحصیلی در طول ۳۰ سال کسب کرده است .

مرد هندی ۱۴۵ مدرک تحصیلی دارد

مرد هندی ۱۴۵ مدرک تحصیلی دارد

عبارات مهم : امتحان

فکر می کنید اخذ یک مدرک تحصیلی کار مشکل است؟ ۱۴۵ مدرک چطور؟ پروفسور پارتهیبان که در چنای در هند تدریس می کند ۱۴۵ مدرک تحصیلی در طول ۳۰ سال کسب کرده است .

به گزارش برترین ها، فکر می کنید اخذ یک مدرک تحصیلی کار مشکل است؟ ۱۴۵ مدرک چطور؟ پروفسور پارتهیبان که در چنای در هند تدریس می کند ۱۴۵ مدرک تحصیلی در طول ۳۰ سال کسب کرده است و هیچ برنامه ای جهت توقف مطالعه و تحصیل ندارد. او ابتدا یک دانشجوی نامنظم بود که کار و درس را با هم انجام می داد و بنابراین امتحان و پروژه های نهایی او با شکست مواجه می شد. بعد از اینکه آخر فارغ التحصیل شد، جهت اداره قضایی کار کرد، ولی تمایلش به تحصیل هرگز از بین نرفت. او به همه رشته ها و حوزه های تحصیلی علاقه داشت بنابراین تصمیم گرفت برگردد و مدرک دوم را بگیرد؛ و سپس مدرک سوم، و حالا ۱۴۲ مدرک دیگر.

مرد هندی ۱۴۵ مدرک تحصیلی دارد

او در دوره های متفاوت به صورت همزمان شرکت می کرد و ۳۰ سال گذشته را دائما در حال آماده شدن جهت امتحان های متفاوت و درخواست دوره های تازه تحصیلی بوده هست. او سه کارشناسی ارشد در رشته های علوم، ۸ کارشناسی ارشد در رشته های حقوق، ۸ کارشناسی ارشد در رشته های بازرگانی، ۹ کارشناسی ارشد در اجرای کسب و کار، ۱۰ کارشناسی ارشد در رشته های هنر و ۱۲ رشته تحقیقاتی متفاوت دارد! البته این ها تنها مدارک او نیستند.

وقتی از او پرسیده شد که آیا رشته تحصیلی است که از آن لذت نبرد، با قاطعیت «ریاضیات» را نام برد. متاسفانه عوارض جانبی منفی جهت این تحصیل دائمی وجود دارد. جذب شدید اطلاعات روی حافظه او تاثیر گذاشته و اکنون حتی به مشکل صورت افراد و مسیر ها را شناسایی می کند. این مرد ۵۶ ساله هنوز تحصیل می کند و در دانشگاه های متفاوت راجع به مباحث متفاوت صحبت می کند. علاوه بر همه کارهای علمی او همسر و دو فرزند دارد که همگی آن ها هم به طور جدی تحصیل می کنند. همسرش نیز ۹ مدرک تحصیلی دارد.

فکر می‌کنید اخذ یک مدرک تحصیلی کار مشکل است؟ ۱۴۵ مدرک چطور؟ پروفسور پارتهیبان که در چنای در هند تدریس می‌کند ۱۴۵ مدرک تحصیلی در طول ۳۰ سال کسب کرده است .

واژه های کلیدی: امتحان | فارغ التحصیل | اخبار گوناگون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs