مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر لخویا

سرمربی کروات سرخپوشان با توجه به پتانسیل تیمش تصمیم دارد عالی ترین سیستم را جهت تقابل با قهرمان قطر در پیش گرفته و تیمش را از این مرحله سخت عبور دهد. ..

ادامه مطلب

اهدای پیراهن شماره 20 تیم ملی فوتبال به سیدحسن خمینی

«مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان، پیراهن شماره 20 تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران را به «سیدحسن خمینی» اهداء کرد. اهدای پیراهن شماره 20 تیم..

ادامه مطلب

عکس) + اولین پهپاد نظامی ساخت عربستان سعودی (

فناوری های حساس این پهپاد مانند فناوری موشک ها و دوربین های حرارتی با دقت اوج و لیزر از تعدادی از شرکت های جهانی خریداری شده است است.  ..

ادامه مطلب

هزینه و اسامی کاروان‌های حج اعلام شد

سازمان حج و زیارت با اعلام اسامی کاروان های مجاز حج تمتع، هزینه سفر حج امسال را اعلام کرد.  هزینه و اسامی کاروان های حج اعلام شد عب..

ادامه مطلب

عکس ، آموزش لبخند زدن به پرستاران چینی

تمرین لبخند زدن یکی از آموزش هایی است که دانشجویان پرستاری در چین در دانشگاه فرا می گیرند تا در محل کار بتوانند به بیماران و همراهانشان لبخند بزنند. ..

ادامه مطلب

قانون منع مهاجرت علیه مسلمانان نیست / سخنگوی کاخ سفید

تارنمای هیل نوشت که تارنمای انتخاباتی ترامپ چند دقیقه بعد از پرسش یک خبرنگار در خصوص فرمان ‘ممنوعیت ورود مسلمانان’، این عبارت را از این تارنم..

ادامه مطلب

ممنوعیت استخدام مانکن استخوانی در فرانسه

فرانسه قوانینی را ارائه کرده که براساس آن آژانس‌های استخدام مانکن از این بعد نمی توانند مانکن‌های لاغر، استخوانی و ناسالم را به خدمت بگیرند. ممنوعیت..

ادامه مطلب

تیزر انتخاباتی حسن روحانی منتشر شد

به گزارش ایسنا ،حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ فقط یک فیلم مستند انتخاباتی ارائه خواهد داد. این فیلم در روزهای شنبه ۱۶ اردیبهشت، ساعت ١٨:٣٠ و سه ..

ادامه مطلب

پیش بینی باد شدید تا ساعتی دیگر در پایتخت کشور عزیزمان ایران

مدیرکل بحران استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با توجه به اعلام هواشناسی استان تهران، تا ساعاتی دیگر جهت تهران، رگبار، رعدوبرق همراه با وزش باد شدید ..

ادامه مطلب

توافق ایران، روسیه و ترکیه راجع به ایجاد 4 منطقه امن در سوریه

مخالفان بشار اسد به امضای کشور عزیزمان ایران پای توافق ایجاد 4 منطقه امن در سوریه اعتراض کرده اند. توافق ایران، روسیه و ترکیه راجع به ایجاد 4 منطقه ..

ادامه مطلب