مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

تنها فکر و ایده با من است ، پاسخ نعمت‌زاده به اتهام داشتن ۱۸ پتروشیمی

وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره به اینکه برنامه دولت گازرسانی به سراسر استان سیستان و بلوچستان است به اتهاماتی که در خصوص داشتن ۱۸ پتروشیمی به وی منتسب ش..

ادامه مطلب

ما نیازی به هیچ کمکی نداریم / دوحه پاسخ عادل الجبیر را داد

دوحه پیشنهاد وزیر خارجه عربستان جهت دادن کمک‌های انسانی به قطر را رد و تاکید کرد که نیازمند هیچ امدادرسانی نیست. دوحه پاسخ عادل الجبیر را د..

ادامه مطلب

پشت پرده فرماندهی حمله داعش!

در حاشیه زیاد کردن حملات تروریستی داعش در کشورهای مختلف، نعیم تدین این کارتون را در شهروند منتشر کرد. پشت پرده فرماندهی حمله داعش! عبار..

ادامه مطلب

ابوبکر البغدادی شخصاً دستور حملات تروریستی در مجموعه جزایر فیلیپین را صادر کرد

‘رودریگو دوترته’ مدیر جمهوری مجموعه جزایر فیلیپین روز دوشنبه فاش کرد که ‘ابوبکر البغدادی’ سرکرده گروه تکفیری – وهابی داعش خود دستور..

ادامه مطلب

گزارش مالی سال91شهرداری،فاجعه است / حافظی

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با فاجعه خواندن گزارش حسابرسی تلفیقی صورت های مالی شهرداری پایتخت کشو..

ادامه مطلب

آمریکا دیگر تضمین کننده امنیت اروپا نیست / اتحادیه اروپا

رییس کمیسیون اروپا امروز (جمعه) بر ضرورت همگرایی زیاد این قاره در حوزه دفاعی تاکید کرد.  اتحادیه اروپا: آمریکا دیگر تضمین کننده امنی..

ادامه مطلب

انتقاد کارگردان باعشق از سانسورهای متعدد

منوچهر هادی از سانسورهای متعدد سریال «عاشقانه» گلایه کرد و نوشت: «ممیزی‌ها و سانسورهای تحمیلی دیگر تاب و توانم را گرفته و قدرت جنگیدن را ندارم.» ان..

ادامه مطلب

ادامه روند زیاد کردن دما تا آخر هفته در کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی از زیاد کردن تدریجی دما در اغلب نقاط کشور تا آخر هفته جاری خبر داد. ادامه روند زیاد کردن دما تا آخر ه..

ادامه مطلب

پیشگیری از زوال عقل با 25 دقیقه پیاده روی روزانه

یک مطالعه نشان می دهد تنها 25 دقیقه پیاده روی در روز می تواند از مبتلا شدن به زوال عقل پیشگیری کند. پیشگیری از زوال عقل با 25 دقیقه پیاده رو..

ادامه مطلب

روس‌ها دل خوشی از رییس جمهور تازه فرانسه ندارند

ولادیمیر ژیرینوفسکی، نماینده ناسیونالیست روس می گوید: «مکرون به آلمان رفت تا به مرکل پیر تعظیم کند.» روس ها دل خوشی از رییس جمهور تازه فرانسه ن..

ادامه مطلب