مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

کشف جسد یک فعال مشهور سوری و دخترش در آپارتمانی در استانبول

جسد یکی از فعالین مشهور مخالف دولت سوریه و دخترش در آپارتمانی در استانبول کشف شده است هست. به گفته پلیس ترکیه اجساد این فعال سوری و دختر روزنامه نگارش شب ..

ادامه مطلب

مرد هندی ۱۴۵ مدرک تحصیلی دارد

فکر می‌کنید اخذ یک مدرک تحصیلی کار مشکل است؟ ۱۴۵ مدرک چطور؟ پروفسور پارتهیبان که در چنای در هند تدریس می‌کند ۱۴۵ مدرک تحصیلی در طول ۳۰ سال کسب کرده است ..

ادامه مطلب

فول آف استرس! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.06.29

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.06.29 /فول  آف  استرس! استرس | ایران | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات عکس صفحه نخ..

ادامه مطلب

آلودگی هوا باعث فوت ۶۰ هزار نفر تا سال ۲۰۳۰ می شود

طبق مطالعه محققان، دمای گرم تر هوا با تسریع تصویر العمل هایی شیمیایی موجب ایجاد آلاینده های هوا نظیر اُزن و ذرات ریز تاثیرگذار بر سلامت عمومی می شود. ..

ادامه مطلب

پخش زنده مسابقه های لیگ قهرمانان اروپا و آسیا

مسابقه فوتبال تیم‌های «بارسلونا و یونتوس» و «الاهلی و پرسپولیس» فردا (۲۱ شهریور ماه) راهی آنتن شبکه سه سیما می‌شود. پخش زنده مسابقه های لیگ قهر..

ادامه مطلب

طرفداران تیم استقلال صبر کنند/ بازیکنان نمی‌خواهند منصوریان برود ، امیرآبادی

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال می‌گوید مسئله خاصی در این تیم دیده نمی‌شود و هواداران باید صبر داشته باشند. امیرآبادی: طرفداران تیم استقلال صبر ک..

ادامه مطلب

رییس‌جمهور ۲ قانون مصوب مجلس را جهت اجرا ابلاغ کرد

رییس‌جمهور در نامه‌‌های جداگانه‌ای به وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و شرکت برنامه و بودجه کشور، ۲ قانون مصوب مجلس شورای..

ادامه مطلب

ظهور داعشی دیگر در میانمار

برای ما فرزند ها قصه هایی از نسل کشی بوسنی و هرزگوبین می گفتند؛ کلکسیونی از قصه های خونی، که فرزند ها در مدرسه می خواندند که بدانند دنیا چقدر جای بدی..

ادامه مطلب

سكـوت اصولگرایان

هر روز برگی از کارنامه اصولگرایان به سطح اخبار می رسد. البته اصولگرایان طیفی از گروه ها با رویکردها و عملکردهای متفاوت هستند که یکسان انگاشتن همه آنها د..

ادامه مطلب

موج نگرانی از سیاست‌های ترامپ در میان حجاج

حتی در مهم‌ترین و مقدس‌ترین روزهای سال جهت مسلمانان، حجاج نمی‌توانند نگرانی خود را از سیاست‌های اسلام ستیزانه «دونالد ترامپ» پنهان کنند. ..

ادامه مطلب