مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

ثبات در بازار خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی در بازار عوض کردن خاصی نسبت به قیمت این محصولات در هفته گذشته نداشته است. ثبات در بازار خودروهای داخلی عبارات مهم : بازار..

ادامه مطلب

زشت ترین ستاره های هالیوود

اگر چه قشنگی ارثی هست، ولی می توان گفت که قشنگی و جذابیت هر شخص، تا حدودی به خود او نیز بستگی دارد. به عنوان مثال بسیاری از عادات ما می توانند قشنگی ما را..

ادامه مطلب

توضیح وزارت نفت راجع به نفت‌کش سانچی و انتقاد یک نماینده مجلس

در پی بیانات نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی و طرح شبهاتی مبنی بر شانه خالی کردن وزارت نفت از مسوولیت خود درقبال نفت کش سانچی، ضمن عرض تسلیت مج..

ادامه مطلب

برجام به کشور عزیزمان ایران اجازه دستیابی به سلاح هسته‌ای می‌دهد! / عادل الجبیر

وزیر خارجه سعودی در ادامه مواضع خصمانه خود ضد ایران، خشم خود را از برجام نشان داد و از نقش کشور عزیزمان ایران در سوریه انتقاد کرد. عادل ال..

ادامه مطلب

نقطه قوت تیم ملی تجربه کی‌روش است/ نباید راجع به مراکش فریب بدهند ، سید جلال حسینی

مدافع تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: تجربه بالای کی‌روش باعث موفقیت تیم ملی در رقابت‌های جام جهانی می‌شود. سید جلال حسینی: نقطه قوت..

ادامه مطلب

ستوری بازیکنان استقلال جهت علی قربانی

بازیکنان استقلال در اقدامی یکسان در حمایت از هم‌تیمی‌شان استوری اینستاگرام‌شان را به روز کردند.  ستوری بازیکنان استقلال جهت علی قربان..

ادامه مطلب

دستیابی به بازارها صادراتی و حفظ آن بسیار مهم است / روحانی

رییس جمهور، یکی از بزرگترین خدمت ها به کشور و ملت را تلاش در جهت تولید و ایجاد شغل آبرومند جهت جوانان کشور عزیزمان ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: تولیدکنندگان ..

ادامه مطلب

پرداخت ۶۷۰ هزار میلیارد تومان وام‌ بانکی در پایتخت

بالاترین سطح از مانده سپرده‌ها و تسهیلات بانکی با اختلاف قابل توجه نسبت به سایر استان‌ها در اختیار پایتخت کشور عزیزمان ایران است که این البته با توجه به شرایط خ ..

ادامه مطلب