مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

بفرمایید مرگ!

ایران، رکورددار تصادفات بزرگراه ای و تلفات جانی…در نخستین روز امسال 23 فقره تصادف فوتی رخ داد که 25 نفر جان خود را از دست دادند… ..

ادامه مطلب

طی یک توافق سری با دولت عربستان آزاد شدم / بن طلال

شاهزاده ولید بن طلال که حدود سه ماه در جریان کمپین ضد فساد در عربستان در بازداشت بود از توافق خود با دولت این کشور در ازای آزادی‌اش پرده برداشت. ..

ادامه مطلب

در یک بار زندگی، دو بار زندگی کردم / پژمان جمشیدی

من جزو انسان‌هایی هستم که در یک بار زندگی، ۲ بار زندگی کرده‌ام. خیلی از موفقیت‌هایی هم که به‌ دست آورده‌ام، به لطف پرورگار بوده است.  پژ..

ادامه مطلب

حرف زدن وظیفه انقلابی و دینی ماست/ باید پاسخگوی مردم باشم ولی نمی‎توانم ، مشایی

اسفندیار رحیم مشایی گفت: گناه ما این است که حرف‌های خود را می‌زنیم لیکن این وظیفه انقلابی و دینی ماست. مشایی: حرف زدن وظیفه انقلابی و دی..

ادامه مطلب

نقشه دزدی مسلحانه از صرافی‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران نقش برآب شد

به گزارش ایسنا، بامداد امروز درعملیات ماموران پلیس آگاهی پایتخت شش سارق مسلح که قصدانجام دزدی مسلحانه از چند صرافی در پایتخت را داشتند در عملیات پلیس دستگیر شد ..

ادامه مطلب

پرطرفدارترین خواننده ها بر اساس آمار اپراتورهای گوشی

این روزها تعداد خواننده های پاپ خیلی زیاد شده است هست. عمده آن ها با هزینه های شخصی یا با پیدا کردن یک حامی تلاش دارند هر طور که هست، خودشان را نشان دهند...

ادامه مطلب

دانشمندان اسکاتلندی روی سیمان داغ تحقیق می کنند

اسکاتلند مشغول تحقیق روی پروژه سیمان داغ شده است است تا به این ترتیب راه حلی جهت مسئله یخبندان در بزرگراه بیابد. دانشمندان اسکاتلندی روی سیمان د..

ادامه مطلب