مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

موافقت ترامپ با انتقال تجهیزات پیشرفته نظامی به رژیم صهیونیستی

دونالد ترامپ طی روزهای گذشته با طرحی گسترده جهت انتقال سلاح و تجهیزات پیشرفته به رژیم صهیونیستی موافقت کرده است. موافقت ترامپ با انتقال تجهیزات ..

ادامه مطلب

کیم جونگ اون ، دام&quot، هشدار مشاوران ترامپ نسبت به &quot

“کاخ سفید با حالت تردید و نامطمئن به اعلام برنامه‌ کره شمالی جهت توقف آزمایش تسلیحات اتمی می‌نگرد و هشدار می‌دهد که رهبری این کشور می‌تواند پیش از برگزار..

ادامه مطلب

طی یک توافق سری با دولت عربستان آزاد شدم / بن طلال

شاهزاده ولید بن طلال که حدود سه ماه در جریان کمپین ضد فساد در عربستان در بازداشت بود از توافق خود با دولت این کشور در ازای آزادی‌اش پرده برداشت. ..

ادامه مطلب

هشدار آمریکا به عراق نسبت به خرید سامانه‌های اس ۴۰۰ روسیه

واشنگتن به عراق و کشورهای دیگر نسبت به “پیامدهای” انعقاد قراردادهایی جهت خرید سلاح‌های روسی هشدار داد.  هشدار آمریکا به عراق..

ادامه مطلب

هشدار بی‌سابقه آمریکا به کره‌شمالی راجع به استفاده از تسلیحات هسته‌ای

وزیر خارجه آمریکا امروز (شنبه) گفت که آمریکا تصور نمی‌کند هرگز بتوانند کره‌شمالی اتمی را بپذیرد. وی همچنین به پیونگ یانگ راجع به عواقب استفاده از سل..

ادامه مطلب

ظهور داعشی دیگر در میانمار

برای ما فرزند ها قصه هایی از نسل کشی بوسنی و هرزگوبین می گفتند؛ کلکسیونی از قصه های خونی، که فرزند ها در مدرسه می خواندند که بدانند دنیا چقدر جای بدی..

ادامه مطلب

ترامپ از انجام کارهای بزرگ خبر داد

به گزارش مهر، «دنالد ترامپ» در این خبر که در توئیتر منتشر کرده آورده است: تصمیمات بزرگ زیادی در روزها و هفته های آینده اتخاذ می شوند. «اول آمریکا». ..

ادامه مطلب

آمریکا تحت ریاست‌جمهوری ترامپ کشوری خطرناک است / آیریش تایمز

روزنامه آیریش تایمز با اشاره به عملکرد دونالد ترامپ از وقت روی کار آمدنش نوشت: روسیه و کشور عزیزمان ایران همواره در تبلیغات خود گفته‌اند که آمریکا یک تر..

ادامه مطلب

حمله ترامپ به نیویورک‌تایمز

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا روز دوشنبه در توییتی از روزنامه نیویورک تایمز به علت انتشار گزارشی در مورد احتمال معرفی فرد دیگری به عنوان نامزد جمهوریخوا..

ادامه مطلب

تا هنگامی که قطر نخواهد، پایگاه هوایی خود را تعطیل نخواهیم کرد / آیا تحریم کنن

رجب طیب اردوغان، مدیر جمهور ترکیه در گفتگو با شبکه تلویزیونی فرانس 24 ضمن انتقاد از مطالبات کشورهای تحریم کننده قطر از جمله برچیدن پایگاه نظامی ترکیه..

ادامه مطلب