مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

از او خواستم پولم را بعد بدهد،او به من سیلی زد و… ، قتل مرد بنگاهدار به وسیله جوان 25ساله

ساعت هفت و 30 دقیقه روز 29 فروردین، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به کلانتری 168 سیزده‌آبان اعلام شد که اهالی یک مجتمع مسکونی در خیابان رجایی از استشمام بوی ..

ادامه مطلب

3 تصادف در قم دو کودک را به کام فوت کشاند

به گزارش ایسنا، مهدی فراهانی سخنگوی اورژانس 115 قم با اشاره به حوادث شاخص استان طی 24 ساعت گذشته گفت: این حوادث دو فوتی و 11 مصدوم در پی داشت؛ یکی از..

ادامه مطلب

نقشه دزدی مسلحانه از صرافی‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران نقش برآب شد

به گزارش ایسنا، بامداد امروز درعملیات ماموران پلیس آگاهی پایتخت شش سارق مسلح که قصدانجام دزدی مسلحانه از چند صرافی در پایتخت را داشتند در عملیات پلیس دستگیر شد ..

ادامه مطلب

فوت زن سالخورده در ریزش آوار ساختمان

ریزش بخشی از ساختمان چهار طبقه قدیمی در خیابان کمیل بر اثر گودبرداری زمین کناری آنجا، فوت زنی 60 ساله را رقم زد.  فوت زن سالخورده در ریزش ..

ادامه مطلب

کشف اجساد ۲۶ دختر در دریای مدیترانه

مقامات ایتالیایی در حال بررسی چگونگی فوت تعدادی دختر نوجوان در قایق حامل مهاجران آفریقایی در دریای مدیترانه هستند. کشف اجساد ۲۶ دختر در دریای مدیترانه ..

ادامه مطلب

کشف یک جسد سوخته در خیابان هجرت پایتخت کشور عزیزمان ایران

جسد مرد جوانی که کاملا سوخته شده است بود داخل یک هوا آب در خیابان هجرت پایتخت کشور عزیزمان ایران کشف شد.  کشف یک جسد سوخته در خیابان هجرت تهران ع..

ادامه مطلب

کشف جسد یک فعال مشهور سوری و دخترش در آپارتمانی در استانبول

جسد یکی از فعالین مشهور مخالف دولت سوریه و دخترش در آپارتمانی در استانبول کشف شده است هست. به گفته پلیس ترکیه اجساد این فعال سوری و دختر روزنامه نگارش شب ..

ادامه مطلب

134 سال حبس جهت شیطان خرابه‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران

شیطان خرابه‌ها به جرم آزار و اذیت چند پسر دانش‌آموز در خرابه‌های شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران و دزدی اموال آنها در مجموع به 134 سال حبس و 794 ضربه ش..

ادامه مطلب

افشای خیانت زن جوان با فیلم مخفیانه

.مردجوانی که به واکنش‌ها همسرش ظنین شده است بود با راه اندازی دوربین مداربسته مخفیانه در آپارتمان راز ضیافت همسرش را در رابطه پنهانی با یک مرد ثروتمند فاش ک..

ادامه مطلب