مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

منظور مدیر جمهور از ترساندن نفتی، بستن تنگه هرمز نبود / فلاحت پیشه

فلاحت پیشه مدیر کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به ترساندن تلویحی نفتی آمریکا از سوی مدیر جمهور کشورمان در دیدار با ایرانیان مقیم سوئیس گفت: منظور مدیر ج..

ادامه مطلب

حرف زدن وظیفه انقلابی و دینی ماست/ باید پاسخگوی مردم باشم ولی نمی‎توانم ، مشایی

اسفندیار رحیم مشایی گفت: گناه ما این است که حرف‌های خود را می‌زنیم لیکن این وظیفه انقلابی و دینی ماست. مشایی: حرف زدن وظیفه انقلابی و دی..

ادامه مطلب

استادان و دانشمندان،افکار و اندیشه های راهبردی احمدی نژاد را مدون کنند / فیروزآبادی در سال87

او كه زماني خواستار مدون شدن افكار احمدي نژاد شده است بود و حتي از رئيس سابق دولت مدال هم گرفته بود، حالا گفته است از باطن او خبر نداشته است! سرلشكر فيروز..

ادامه مطلب

دستیابی به بازارها صادراتی و حفظ آن بسیار مهم است / روحانی

رییس جمهور، یکی از بزرگترین خدمت ها به کشور و ملت را تلاش در جهت تولید و ایجاد شغل آبرومند جهت جوانان کشور عزیزمان ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: تولیدکنندگان ..

ادامه مطلب

کوبیدن دولت جز ناامیدی مردم و بی‌اعتمادی ثمره‌ای ندارد / کیانوش راد

محمدکیانوش راد فعال سیاسی اصلاح طلب راجع به اعتراضات مردمی به گرانی اظهار کرد: صرف نظر از تحلیل ریشه ها و علل تحرکات بعضی از شهرهای کشور آنچه به عنوا..

ادامه مطلب

با تصویب مجلس دیوان اصل 90 تشکیل می‌شود

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای به تشکیل دیوان اصل نودم قانون اساسی رای دادند.  با تصویب مجلس دیوان اصل 90 تشکیل می شود عبارات مهم : قانو..

ادامه مطلب

در جریان اصلاحات نگرانی‌هایی در باب نارضایتی مردم وجود دارد / عارف

رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: به فکر راه اندازی نهضت پاسخ گویی در دانشگاه‌ها باشیم. مسئولین باید پاسخگوی مردم باشند. عارف: در جریان اصلاحات ..

ادامه مطلب

رییس‌جمهور ۲ قانون مصوب مجلس را جهت اجرا ابلاغ کرد

رییس‌جمهور در نامه‌‌های جداگانه‌ای به وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و شرکت برنامه و بودجه کشور، ۲ قانون مصوب مجلس شورای..

ادامه مطلب

سكـوت اصولگرایان

هر روز برگی از کارنامه اصولگرایان به سطح اخبار می رسد. البته اصولگرایان طیفی از گروه ها با رویکردها و عملکردهای متفاوت هستند که یکسان انگاشتن همه آنها د..

ادامه مطلب

تیزر انتخاباتی حسن روحانی منتشر شد

به گزارش ایسنا ،حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ فقط یک فیلم مستند انتخاباتی ارائه خواهد داد. این فیلم در روزهای شنبه ۱۶ اردیبهشت، ساعت ١٨:٣٠ و سه ..

ادامه مطلب