مبارزه کردن سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا

مبارزه کردن: سیاست پیروزی ونزوئلا ونزوئلا انتخابات ایرانیان حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری

در یک بار زندگی، دو بار زندگی کردم / پژمان جمشیدی

من جزو انسان‌هایی هستم که در یک بار زندگی، ۲ بار زندگی کرده‌ام. خیلی از موفقیت‌هایی هم که به‌ دست آورده‌ام، به لطف پرورگار بوده است.  پژ..

ادامه مطلب

پرطرفدارترین خواننده ها بر اساس آمار اپراتورهای گوشی

این روزها تعداد خواننده های پاپ خیلی زیاد شده است هست. عمده آن ها با هزینه های شخصی یا با پیدا کردن یک حامی تلاش دارند هر طور که هست، خودشان را نشان دهند...

ادامه مطلب

زشت ترین ستاره های هالیوود

اگر چه قشنگی ارثی هست، ولی می توان گفت که قشنگی و جذابیت هر شخص، تا حدودی به خود او نیز بستگی دارد. به عنوان مثال بسیاری از عادات ما می توانند قشنگی ما را..

ادامه مطلب

تصویر ، چربی سوزی ۴۰ کیلویی بازیگر زن

به گزارش خبرآنلاین، بهاره رهنما تصویری در اینستاگرام انتشار داده است و در توضیح آن نوشت: «بعد چهل کیلو چربی سوزی خودمم الان خصوصا تو عکسا برا خودم غری..

ادامه مطلب

فیلم محمد رسول الله هفته آینده در شبکه خانگی

نسخه قاچاق فیلم سینمایی محمد رسول الله باعث شد بعد از دو سال از اکران این فیلم، نسخه ویدئویی این فیلم در هفته های آتی با قیمت ده هزار تومان در شبکه نما..

ادامه مطلب

عکس + شگفت انگیزان 2 دنیا را از نابودی نجات می‌دهند

انیمیشن “شگفت انگیزان 2” به نویسندگی و کارگردانی “برد برید” اکران بین المللی خود را از 15 ژوئن 2018 در سینماهای امریکای شمالی شروع خواه..

ادامه مطلب

سریالی با ۱۸۶ بازیگر

بهروز بافایده گفت: مجموعه تلویزیونی «محکومین» با بازی ۱۸۶ بازیگر، از ابتدای دی ماه به روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود. سریالی با ۱۸۶ بازیگر ..

ادامه مطلب

انتقاد کارگردان باعشق از سانسورهای متعدد

منوچهر هادی از سانسورهای متعدد سریال «عاشقانه» گلایه کرد و نوشت: «ممیزی‌ها و سانسورهای تحمیلی دیگر تاب و توانم را گرفته و قدرت جنگیدن را ندارم.» ان..

ادامه مطلب